Yaşam

Bilkent Center’da Sanat

Bilkent Center, RC Art Gallery’nin düzenleyeceği müzayedelerle Gültekin Özgür’ün eşsiz fotoğraf sanatı ile Başkent’in özel fotoğraflarını buluşturacak.

Bilkent Holding’in lider şirketlerinden Zirve Gayrimenkul Yatırım’ın yönetiminde yer alan Bilkent Center, özel sanat etkinliklerine bir yenisini ekliyor. Bilkent Center, ARS Sanat Galerisi işbirliğiyle ünlü ressam Gültekin Özgür’ün canlı fotoğraf performansıyla Başkentlileri buluştururken, 7’den Fotoğraf Müzayedeleri ile yine her yaştan sanatseveri birbirinden özel eserlerle buluşturuyor. 77’ye.

23-25 ​​Aralık tarihleri ​​arasında 12:00-18:00 saatleri arasında Bilkent Center’da canlı fotoğraf performansı gerçekleştirecek olan Gültekin Hür, kendine has fotoğraf stiliyle ziyaretçileri sanatla dolduracak.

24-25 Aralık tarihlerinde her yaştan ziyaretçiyi sanatla buluşturmak ve farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen 7’den 77’ye Fotoğraf Müzayedeleri; Bilkent Center Etkinlik Alanı’nda saat 16.00’da Rahmi Çöğendez ve Yuliya Ergene’nin sunumuyla gerçekleşecek.

Bilkent Center, tüm Başkentlileri bu özel etkinliğin ortasında olmaya davet ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu