Haber

Konyaaltı Belediye SK Bayan Hentbol Takımı Avrupa Şampiyonası Fotoğraf Sergisi

AVRUPA şampiyonu olarak büyük bir başarı öyküsüne sahip olan Konyaaltı Belediye SK Kadınlar Hentbol Grubu ‘Mavi Kelebekler’ final maçından fotoğrafların yer aldığı fotoğraf standı açıldı. Konyaaltı Belediyesi’nin fuaye alanında açılan sergiyi gezen hentbolcular, şampiyonluğu kazandıkları geceyi yad ederek duygulu anlar yaşadılar.

Türkçe spor Hentbol branşında kulüpler bazında ilk Avrupa kupasını kazanan Konyaaltı Belediye SK Kadın Hentbol Takımı, 7 Mayıs 2023 tarihinde oynanan final maçından karelerin olduğu bir fotoğraf standı açtı. Fuaye alanında stant açıldı. Konyaaltı Belediyesi hizmet binası girişinde bulunan konut, vatandaşlardan ve sporseverlerden büyük ilgi görüyor. Gün içinde onlarca ziyaretçiyi ağırlayan fotoğraf standını ziyaret edenlerin arasında Mavi Kelebekler de vardı. Sergiyi ziyaret eden şampiyon hentbolcular final akşamını bir kez daha yad ederek duygulu anlar yaşadılar.

AVRUPA KUPASI DA SERGİLENDİ

Sahada oynayan futbolcular, tribünlerde maçı saniye saniye yaşayan taraftarlar ve maç bitiminde sporcularla büyük sevinç yaşayan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’in fotoğraflarının yer aldığı sergide, 1 Eylül’e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak. Konyaaltı Belediyesi Basın Bürosu foto muhabirleri Süleyman Kamış ve Sinan Güçlü’nün çektiği fotoğraflardan oluşan sergide ziyaretçiler, sergi salonuna yerleştirilen Avrupa kupasını da yakından görme şansı buluyor.

SON AKŞAMI YENİDEN YAŞATIYORUZ

Konyaaltı Belediye SK Kadın Hentbol Takımı’nın büyük bir başarı öyküsü yazdığını ve Türk spor tarihine adını altın harflerle yazdırdığını kaydeden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, “Tüm Türkiye’yi sevindiren takımımızla ne kadar gururluyuz. O akşam onlar için neler yapabiliriz.Final akşamının ertesi günü Konyaaltı sokaklarını sporcularımızın posterleri ile süsledik.Şimdi belediyemize gelen vatandaşlarımızın görebilmeleri için böyle bir fotoğraf kabini açtık. o keyifli akşamı bir kez daha yaşayın.Önder Esen, tüm vatandaşları hentbolda şampiyon olanların fotoğraflarının sergilendiği standa davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu