Haber

McDonald’s, Hollywood filmlerinden sahnelerin yer aldığı yeni kampanyasını duyurdu

McDonald’s, 1986’dan bu yana Hollywood film ve dizilerindeki sahneleri özel bir reklam kampanyasıyla duyurdu.

Marka, yeni kampanyasını yakın tarihimizin en popüler Hollywood filmlerinden ve dizilerinden McDonald’s sahnelerinden oluşan bir reklam filmiyle duyurdu. McDonald’s bugüne kadar pek çok yapımda yer alan küresel bir marka olarak günümüzün önde gelen yapımlarında da kendini göstererek dünya çapındaki nüfuzunu ve gücünü sürdürüyor.

McDonald’s bugüne kadar pek çok çalışmaya imza attı. Kimi zaman sipariş sahnesiyle, kimi zaman yemek sohbetiyle, kimi zaman da unutulmaz efsane logosu eşliğinde diyaloglarla karşımıza çıkan McDonald’s’ın yer aldığı çalışmalardan bazıları şöyle:

Space Jam, Seinfield, Hızlı Ve Öfkeli, Arkadaşlar, Richie Rich, Run DMC – You Be Illin müziği ve Fifth Element.

“EN ÇOK SEVİLEN KARAKTERLER DE SİPARİŞ VERDİ”

Yeni ticari sinemada McDonald’s sahnelerinin yer aldığı film ve dizilerden oluşan bir koleksiyonu sergilediklerini belirten McDonald’s Türkiye CMO’su Özdeş Dönen Artak, “Sevdiğimiz birçok ünlü karakter, ikonik film ve dizilerde yıllardır McDonald’s’tan sipariş vermeye devam ediyor. Ayrıca 6 Ekim’de yayın hayatına başlayacak olan ünlü dizi Loki’nin yeni sezonuna özel hazırladığımız tatlı-ekşi sosumuzu sınırlı sayıda ve sınırlı bir süre için restoranlarımızda sunmaya başlıyoruz. “dedi.

Loki dizisinin yeni sezonuyla sanat dünyasındaki varlığını sürdürecek olan marka, 1 Eylül tarihleri ​​arasında tüm McDonald’s restoranlarında, diziye özel üretilen sınırlı sayıda üretilen tatlı-ekşi Loki soslarını Ünlü Menülerle birlikte sunacak. ve 31 Ekim.

seyitgazihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu