Haber

Son dakika: Önder Erdoğan’dan 14 Mayıs mesajı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle;

Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında ​​şu ifadeleri kullandı; Tarihimizin en kıymetli seçimi olan 14 Mayıs seçimlerinden Allah’ın izniyle galip çıkacağız.

Peki, bu seçimlerde kim kazanır? 85 milyonluk genç ya da yaşlı, erkek ya da kadın herkes kazanacak.

Doğusu, batısı, kuzeyi, güneyi ile 81 ilimizin tamamı kazanacaktır. Türkler, Kürtler, Araplar, Sünniler ve Aleviler ile birlikte toplumumuzun tüm kesimleri, Türkiye’nin tüm renkleri kazanacaktır.

Hristiyan, Musevi ve Süryani olmak üzere farklı inançlara mensup tüm vatandaşlarımız kazanacaktır. AK Parti ve Cumhur İttifakı kadar CHP’ye, GÜZEL Parti’ye, Saadet Partisi’ne ve diğer partilere gönül vermiş vatandaşlarımız da kazanacaktır.

milletimizle “Daha Adil Bir Dünya Mümkün” Çağrımıza uyan Asya ve Afrika’daki yüz milyonlarca insan kazanacak. Ay-yıldızlı kızıl bayrağımızı görünce huzur bulan, kendini imanda hisseden hemşehrilerimiz kazanacaktır.

Ülkemizde ve dünyada Türkiye’nin başarısı için dua edenler kazanacaktır. Yani etnik köken, mezhep, dünya görüşü ne olursa olsun tüm Türkiye kazanacak; Kalbimizdeki kardeşlerimiz kazanacak, mazlumlar ve mağdurlar kazanacak.

14 Mayıs inşallah hepimizin bayramı, gurur günü, Türk demokrasisinin bayramı olur. Bu nedenle kimse karamsar olmasın, kimse kendini dışlanmış hissetmesin.

Hiç kimse ülkemizin aydınlık ve müreffeh geleceğine olan inancını asla kaybetmemeli. Lütfen siyasetin doğasında var olan tatlı rekabetin siyasi düşmanlığa dönüşmesine izin vermeyin.

Bu topraklarda birliğimize, beraberliğimize, bin yıllık kardeşliğimize sahip çıkalım. Muhabbetimizi kuvvetlendirelim, kırgınlıkları giderelim, başka bir kalbe girelim.

Allah’ın izniyle gerisi gelecektir. Allah kardeşliğimizi daim etsin.

habersile.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu